Результат пошуку зображень за запитом "Ярослава Гоголь Богородчани"
На сайті Національного агентства з питань запобігання корупції з’явилась декларація депутата Богородчанської районної ради Ярослави Гоголь.

Екс-очільниця Богородчанської РДА та засновниця і екс-керівник потужного меблевого підприємства «Гойдалка» вказала, що зареєстрована та мешкає в Богородчанах.

Ярослава Гоголь задекларувала житловий будинок на 283,7 м²та земельну ділянку площею 1497 м². Щоправда, за документами це майно належить дітям депутата – сину Іллі та дочці Юлії. Нежитлові будівлі площею 2583,8 м², адміністративно-складські приміщення площею 242,3 м² та котельно-сушильний блок також оформлені на дітей (вони є їх співвласниками).

До слова, дочка Юлія зараз мешкає в Києві, де продовжує займатись сімейним «меблевим» бізнесом. Лише через систему ProZorro  її компанія перемогла у 8 тендерах та уклала контракти на суму 762 437, 00 гривень.

В основному це виготовлення дитячих ліжок, шкільних меблів, обладнання для дитячих майданчиків та виробів для парків розваг, настільних або кімнатних ігор, тобто профіль ТМ «Гойдалка». А контактний номер ФОП Тернавщенко Юлія Іванівна та столичного представництва ТМ Гойдалка співпадають.

 

Син Ілля навчається в Національному університеті біоресурсів і природокористування України та є досить відомим весільним фотографом.

Мамуля

Posted by Ilya Gogol on Tuesday, January 31, 2017

Сама ж депутат від «Батьківщини» має у володінні столярний та бетонний цех, та є співвласником столярного цеху. Її компаньйоном є Леонід Василишин.

Леонід Василишин офіційно є директором ТМ Гойдалка – відомого на Прикарпатті підприємства, яке займається виготовленням дитячих меблів для дитячих садкiв, iгорових кiмнат, дерев’яних іграшок, шкiльних меблiв, дитячих майданчиків, спортивного інвентарю з натуральної деревини. Тривалий час потужне підприємство очолювала сама Ярослава Гоголь, на сайті Богородчанської районної ради досі вказано, що депутат є директором ПП «Гойдалка».

Проте в декларації єдиним видом доходу, який отримала Ярослава Гоголь в 2016 році вказана допомога по безробіттю.

Жодних заощаджень екс-очільниця райдержадміністрації немає. Тож якщо вірити декларації, сім’я Гоголь цілий рік жила на 37285 гривень (біля 3000 гривень в місяць), з них 5265 гривень допомога по безробіттю від Богородчанськогоцентру зайнятості Ярославі Гоголь та 32 020 гривень – стипендія сина Іллі.

При цьому згідно декларації студент Ілля має солідний автопарк –ToyotaRav 4 2008 року, яка була придбана у рік випуску за 336 000 гривень, HondaCivic та Mercedes-Benz2900, за які свого часу заплатили по 50 000 гривень за кожну.

До слова об’єм паливного бака ToyotaRav 4 складає 60 л, тож місячного доходу сім’ї ледь вистачить, щоб двічі заправити кросовер.