Результат пошуку зображень за запитом "Оксана Савчук"

На сайті Національного Агентства з питань запобігання корупції з’явилася декларація секретаря міської ради Івано-Франківська Оксани Савчук.

Оксана Савчук вказала, що разом з чоловіком та сином прописана та мешкає в Івано-Франківську, пишуть Версії.

Вся нерухомість родини Савчуків оформлена на чоловіка Андрія. Він володіє квартирою на 57,06 м² в приміському селі Крихівці, господарським приміщення в цоколі будинку, площею 15,07 м² та земельною ділянкою на 2000 м² в Старому Лисці. Земля була придбана в липні 2016 року за 36 460 гривень, хоче видатків, пов’язаних з придбанням ділянки, Савчуки не декларували.

Також Андрій Савчук є співвласником квартири у Калуші, йому на 50% житлової площі.

Їздять Савчуки на позашляховику MITSUBISHI ASX 2013, яка за документами також належить чоловіку Андрію. Автівка була придбана в березні 2013 року за 196 000 гривень.

 

Андрій Савчук є одним із співвласників ТОВ “Велдотерм-Україна”, йому належить 8% акцій україно-німецької компанії, яка представляє на ринку України обладнання для термічної обробки марки WELDOTHERM та є дистриб’ютором чеської компанії LAC.

Згідно декларації, корпоративних прав в інших компаніях Савчуки не мають. Проте, за даними інформаційно-аналітичної платформи YouControl ще в березні 2016 року Оксана Савчук була одним із співвласників ТОВ “Комунальні інвестиції”, їй належало 50% компанії. Статутний фонд “Комунальних інвестицій” на той момент становив 500 000 гривень. З червня 2016 року єдиним власником компанії став колишній компаньйон секретаря міської ради Михайло Сеньків.

В 2016 році ця фірма була одним із найбільших підрядників МІУК. Компанія надавала послуги з прибирання на чотирьох округах, сума заключених угод склала більше 300 000 гривень.

Згідно декларації, за минулий рік секретар міської ради на основному місті роботи отримала 241 600 зарплати, Андрій отримав 99 080 гривень зарплати у “Велдотерм-Україна”. Оксана та Андрій Савчуки також отримали дохід у вигляді процентів від КБ ПриватБанк- 4046 гривень та 2767 гривень відповідно. При цьому жодних заощаджень та депозитів у цьому банку вони не задекларували.

Оксана Савчук також активно працювала на “рідному” 13 окрузі. В мікрорайоні “Каскад” за сприяння секретаря міськради було здійснено благоустрій дворів, садочків та шкіл, облаштовано прогулянкову та відпочинкову зону, проведено теплову модернізацію однієї з багатоповерхівок на вулиці Миколайчука.