Результат пошуку зображень за запитом "Франківськ укроп володимир олійник"

Окрім того Олійники не мають власного житла, а живуть в батьківському помешканні. Є в депутата і бізнес, який, щоправда, не приносить жодних прибутків.

На сайті Національного агентства з питань запобігання корупції з’явилась декларація депутата Івано-Франківської міської ради Володимира Олійника.

Голова фракції «УКРОП» в міській раді вказав зареєстрованим та фактичним місцем проживання м. Івано-Франківськ, при цьому жодного об’єкта нерухомості не зареєстрував. Хоча в Законі України «Про запобігання корупції» чітко вказано: декларант зобов’язаний декларувати усе нерухоме майно, яке є у його користуванні. Навіть, якщо воно належить третій особі, а сам суб’єкт декларування користується ним на безоплатній основі.

«Ми живемо у батьківській хаті. Вона перейшла у спадщину сестрі, але ми там живемо. Чого не вніс в декларацію? Напевно неправильно зрозумів, як заповнювати», – прокоментував відсутність житлової площі Володимир Олійник активістам громадського руху ЧЕСНО.

Зате «укропівець» задекларував дві автівки. OPEL VIVARO 2006 року випуску була придбана депутатом в березні 2012 року за 210 000 гривень. Daewoo Matiz 2007 року випуску належить дружині Катерині, і була придбана в липні 2015 року за 95 000 гривень.

Зауважимо, що за 2015 рік Володимир Олійник задекларував всього 3000 гривень, а в 2014 – 20 562 гривні. Жодних заощаджень Олійники не мали.

В 2016 Володимир Олійник задекларував уже значно вищі доходи – разом з дружиною вони заробили 54 674 гривні. З них 19 600 гривень – зарплата депутата в ГО «Інститут розвитку міста «Новий Івано-Франківськ» і 1500 гривень – гонорар від Фонду Конрада Аденауера в Україні. Ще 21 231 та 12 343 гривні – зарплата дружини в Приватній Католицькій школі ім. Василія Великого та Драгомирчанській ЗОШ 1-3 ступенів відповідно.

В то же час «укропівець» зберігає під матрацом 8 000 доларів.

Володимир Олійник є співвласником двох компаній. В декларації депутат вказав, що володіє 50% ТзОВ «Лідер ІФ» та 25% ТзОВ «Народна управляюча компанія «Оселя Сервіс». Проте жодних прибутків від підприємницької діяльності «укропівець» в 2016 році не отримував.

«По першому підприємству (ТзОВ «Оселя-сервіс»– ред.) то ми так і не запустили діяльність підприємства, оскільки було багато проблем. Ми відкрили підприємство і зараз на етапі закриття, ми навіть ПДВ не платили. А по другому підприємству ми понесли великі витрати на оренду обладнання. Не декларував нічого, оскільки ніяких прибутків ми не отримали», – переконував Володимир Олійник.

Депутат також вказав, що займає керівні посади в двох громадських об’єднаннях – «Івано-Франківська громадська міська рада» та «Школа лідерів», а також є членом ГО «Молодіжна адміністрація Івано-Франківської області».