http://zmist.if.ua/images/news/2015/01/f_15704496721388188960.jpg

Міська влада попередніх років, як могла, рятувала цю гірську річку від викидів місцевого шкірзаводу та каналізації. Але ось вже сім років в районі відпочинкової зони на міському озері тхнуть штучні болота. Каналізацію з цілого мікрорайону БАМ скидають прямо в Бистрицю.

Як би камера телебачення могла передати той сморід, який стоїть біля міського озера та річки Млинівки, що впадає в Бистрицю Солотвинську, можна було б отруїтися випарами.

Садово-городній кооператив «За мир», через територію якого протікає річка-смердючка, створений 50 років тому. Тут 925 членів товариства, площа 54,8 га. Вже сім років, відтоді як почалися скидати нечистоти через їх територію, тривають ходіння по муках людей, які тут живуть і тримають городи. Зверталися у всі можливі інстанції.

Щороку на екологічні потреби міста в бюджеті передбачені чималі суми грошей. Саме ця екологічна проблема є на сьогоднішній день найважливішою для міста Івано-Франківська. Міське озеро в парку та ріка Бистриця Солотвинська — улюблені місця відпочинку городян. Тисячі дітей і дорослих будуть купатися в цій воді. Давайте разом вирішувати проблему.

Якщо члени кооперативу «За мир» звернуться до суду, то їх перемога обійдеться міській владі значно дорожче, ніж передбачені екологічні кошти. Своє право на здорове довкілля люди готові виборювати у найвищих інстанціях України і Європи.