Результат пошуку зображень за запитом "полігон сміття"

 

Ці об’єкти відносять до екологічно-небезпечних, -пишуть Версії з посиланням на  ОТБ «Галичина».

“Станом на перше січня 2017 року на даний час в області нараховується 15 полігонів твердих побутових відходів. Вимоги до полігонів є досить важливими. Потрібно дотримуватись вимог і будівельних норм, і екологічних і санітарних. Суть в тому, що полігони твердих побутових відходів класифікуються згідно з постановою 554, як екологічно-небезпечний об’єкт. Небезпечні вони утворенням фільтрату. Тому ми зобов’язані не допускати до підземних водних горизонтів, а також викидом метану”, – розповів Петро Кульба, начальник відділ економіки природоохоронної діяльності управління екології Івано-Франківської ОДА.

Рожнятівський район має найбільше в області полігонів – цілих два, але місцева влада зараз готує технічну документацію на третій. Там все сміття вирішили легалізувати.

«У нас в районі є два діючих полігони – це Брошнів-Осада та селище Рожнятів. Також розробляється проектна документація на полігон у селищі Перегінське», – розповів Андрій Тринчук, перший заступник голови Рожнятівської РДА.

Лише за офіційними даними на території Івано-Франківської області є 21 стихійне сміттєзвалище. Ще 17 різних за масштабами сміттярок позначили на інтерактивній карті Міністерства екології активісти. Деякі сміттєзвалища місцева влада вирішила перетворити на офіційні полігони. У Снятині цей процес розпочали в 2012 році. А в 2015 році, залучивши один мільйон гривень, з коштів обласного екологічного фонду виконали перші роботи.