Кажуть, усе, що їм треба, — бути почутими, а тема одна і та ж: притягти до кримінальної відповідальності Ігоря Тимочка, який три роки керував Вигодським лісгоспом і був звільнений на вимогу громади за численні порушення у травні цього року.

В обласну прокуратуру люди прийшли з вимогою змусити Ігоря Тимочка в тій чи іншій формі відповідати за свої дії, бо вважають, що будучи на посаді, він завдав чимало збитків долинській громаді.

“Ми вважаємо, що Ігор Тимочко здійснює підрив конституційного ладу в державі, оскільки публікує в місцевій пресі інформацію про випадки сепаратизму, заявляючи, що кримський уряд пропонує йому співпрацю”, – каже активістка долинського Майдану Алла Шевечнко. – Крім того, Тимочко здійснював численні кримінальні порушення, будучи на посаді директора Вигодського лісгоспу, завдав багато шкоди громаді, тому ми хочемо, щоб його притягли до відповідальності як громадянина і як екс-керівника”.

“Ми не можемо зрозуміти, чому наша влада не хоче бачити, що пана Тимочка запрошує кримський уряд… Хто запрошує? Аксьонов? Терористи? Сепаратисти? Чи як їх назвати? Тому ми хотіли б, щоб вони це взяли до уваги і прийняли правильне рішення”, – каже активіст із Долини Юрій Довжанський.

Перший заступник прокурора області Володимир Торованин спробував заспокоїти обурених активістів, заявивши, що наразі тривають досудові розслідування, порушено два кримінальні провадження. Одне з них — за статтею 191 Кримінального кодексу України “Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем”.