Прокуратура звинувачує його у нанесенні тяжкої травми – перелому мізинця –  Михайлові Ільницькому. У червні 2017 він був учасником резонансного конфлікту між патрульними та водієм і пасажирами машини Шкоди. Про це пишуть Версії з посиланням на Галку.

На початку засідання стало відомо, що потерпілий Ільницький не прийшов на суд, і просить розглядати справу без його участі – вистачить захисників.

Прокурор заклопотав про виклик п’яти свідків на розгляд справи.

Адвокати потерпілого заявили, що Ільницький подав і цивільний позов до Гончарука.

Захист патрульного заперечив початок розгляду справи по суті і заявив клопотання про повернення обвинувачення в прокуратуру.

Захисник патрульного вважає, що обвинувальний акт не є закінченим. Він має істотні і грубі порушення, що свідчать про неконкретні звинувачення Гончаруку. Документ не має фактичних доказів нанесення тілесних ушкоджень Ільницькому.

В обвинувальному акті відсутня будь-яка конкретизація того, який саме спеціальний засіб застосував Гончарук, а таких є 13, каже адвокат. Обвинувачений не може захищатися, адже не може зрозуміти, в чому саме його звинувачують.

Розмиті звинувачення, каже представник Гончарука, дають можливість прокуратурі маніпулювати розглядом справи.

Прокурор Олег Рудий заперечив цій позиції. Каже, обвинувачення відповідає законодавству. Цю думку підтримали і представники Ільницького. Суддя вийшов у нарадчу кімнату для прийняття рішення.

Журналістам стало відомо, що Ільницький вимагає в Гончарука мільйон гривень моральної шкоди та 33 тисячі за лікування перелому пальця.