2

Та найголовніше – дівчата повинні тримати язика за зубами.

Журналісти провели розслідування та спробували дізнатися, хто такі елітні повії та хто з можновладців готовий тринькати сотні тисяч доларів на секс-розваги, йдеться в сюжеті програми “Гроші”.

Елітні повії, зазвичай, не виглядають, як їх колеги, щопрацюють на околицях міста: стриманий одяг, помірний макіяж, їх важко впізнати в натовпі чи ресторані, але, насправді, вони нічим не відрізняються від своїх колег, адже заробляють на життя тим самим – проституцією, правда, в десятки разів більше – близько 10 тисяч доларів в місяць.

Експерти запевняють, що повії для еліти в Україні були завжди, а першою, хто створив подібний бордель, була Влада Литовченко. У багатіів до продажного кохання свої вимоги – дівчата повинні бути освіченими, знати мови, етикет.

Такі вимоги вкрай необхідні, щоб ніхто не міг здогадатися, що поряд з товстосумом – повія. Крім того, дівчина, яка обслуговує народного обранця чи олігарха, має вміти тримати язик за зубами і  нікому не розказувати,  хто її клієнти.

 

Для цього вони підписують відповідні контракти. Подіі останніх місяців відкрили нову Україну для іноземних гостей, тож останнім часом мережа кишить заманливими вакансіями – “повія для віпа”: довірливих дівчат сутенери зваблюють космічними заробітками та розкішним життям.