Вчора в міському суді (суддя Мирослава Польська) відбулося чергове засідання за позовом міської влади Івано-Фракфвська до  Мирослави Мунакати, яка власним коштом облаштувала  тротуар біля дому.

На минулому засіданні, яке відбулося 10 липня, було вирішено відкласти розгляд на 20 липня, оскільки виникли питання щодо експертизи, яку міська влада замовила в ”НДІ ПРОЕКТРЕКОНСТРУКЦІЯ”.

Під час судового засідання 20 липня сторони знову намагались визначитися з експертизою, оскільки НДІ відмовився її проводити, посилаючись на те, що у них відсутнє відповідне обладнання. Тому міська влада вирішила звернутися до судово-експертної приватної фірми “ЕКСПО-ФІРМА” з Косова засновником якої є Василь Кавецький., пишуть Версії.

 

Адвокат Мунакати Юлія Широких запропонувала альтернативний варіант –  Львівський НДІСЕ., бо як зазначила адвокат відповідача, в неї є великий сумнів, що в Косівській приватній фірмі може бути обладнання, яке відсутнє в івано-фанківському науково-дослідному інституті.

Наступне засідання суду призначено на понеділок, 24 липня, на якому суд має визначитися з призначенням експерта, послуги якого будуть оплачені з бюджету міста. Що цікаво, позов міської влади обумовлюється тим, що в бюджеті немає коштів на демонтаж тротуару. Зате є кошти на експертів.