Ультрас київського «Динамо» закликають уболівальників відмовитися від відвідування матчів Об’єднаного турніру, в якому, крім «Динамо», візьмуть участь донецький «Шахтар», московський «Спартак» і петербурзький «Зеніт».

На їхню думку, цей міні-турнір в літнє міжсезоння є ні чим іншим, як репетицією перед стартом об’єднаного чемпіонату України і Росії, інформує vz.ua.

«Справжні вболівальники «Динамо» підтримують свій клуб незалежно від суперника і їм немає необхідності доводити свою вірність в комерційних турнірах», – йдеться у зверненні ультрас.

 

Вони не вірять у те, що об’єднаний чемпіонат буде збирати більше людей, ніж ходить зараз. У той же час фанати киян з нетерпінням чекають матчів з російськими командами в єврокубках.

Нагадаємо, Об’єднаний турнір кращих команд України та Росії відбудеться з 27 червня по 7 липня у трьох містах – Києві, Донецьку та Москві.

Квитки на матчі київської команди вже надійшли до кас стадіону. Ціна пропуску на футбольне дійство становить від 5 до 20 грн залежно від обраного сектора.