http://1927.kiev.ua/img/uploads/o/1/5a32526cf77aaf84a3b021425dc3a776.jpg

На ньому була висловлена недовіра президенту ФФУ Анатолію Конькову, передає Фіртка.

Також виконком Івано-Франківської обласної федерації футболу прийняв рішення звернутися до керівництва національної асоціації з вимогою про проведення позачергового звітно-виборного Конгресу ФФУ.

«Ситуація, що нині склалася у Федерації футболу України, викликає стурбованість. Наявний глибокий управлінська криза в керівництві українського футболу. Футбольна громадськість нашої країни потребує реабілітації ФФУ. У державі триває повне перезавантаження влади, ми пропонуємо зробити це і в футболі – не тільки в головному штабі, але і у всіх регіональних федераціях», – наголосив в. о. голови ИФФФ Тарас Клим.

Таким чином, Федерація футболу Івано-Франківщини підтримала ініціативу Волиньської обласної федерації футболу,  Кіровоградської обласної федерації футболу, Житомирської обласної федерації футболу та Федерації футболу Києва, члени виконкому яких раніше також висловили недовіру Анатолію Конькову.

Нагадаємо, 18 грудня відбудеться XVI Конгрес ФФУ, на якому, на думку ЗМІ, буде ініційована відставка нинішнього голови національної асоціації.