http://kurs.if.ua/media/gallery/full/z/v/zvit1.jpg

 Глядачам показали 20-хвилинний фільм про участь депутатів на Революції гідності та АТО, і про добрі справи міської влади на кшталт відкриття нових садків, ремонтів медичних установ та доріг, пише Фіртка з посиланням на ГК.

Після кількох вступів почалися колядки. Ведуча пообіцяла, що після них усі депутати дадуть відповіді на запитання. Однак після завершення запитання ніхто так і не почув. З’ясувалося, що на запитання міські обранці планують відповідати приватно.

На заході виступили колишній віце-прем’єр-міністр України Олександр Сич, екс-нардеп Руслан Марцінків та депутат міської ради Андрій Грималюк, передає Фіртка з посиланням Курс.

Олександр Сич зазначив, що “був п’ятою людиною в державі”, але сьогодні не претендує на жодну посаду і тому може говорити відверто. В своїй промові екс-чиновник зосередився на критиці місцевих ЗМІ. На його думку, вони упереджено висвітлюють діяльність “свободівців”.

Сич згадав особисті образи на прикарпатські ЗМІ, зокрема й скандальний випадок часів свого віце-прем’єрства: коли під час наради з медиками він зверхньо погрожував вийти на перекур. Відтак, Олександр Сич закликав присутніх не довіряти місцевим ЗМІ, а слухати депутатів.

Колишній народний депутат Руслан Марцінків, який завзято рекламується на білбордах та під’здах франківських будинків, заявив, що саме “Свобода” перемогла режим Віктора Януковича.

 

 

 

 

 

фото: ГК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

фото: ГК