Свторювали 30-хвилинний фільм за ініціативи активістів під час етно-експедиції «Єднання» від Чернівців до Карпат.
Мета подорожі та фільму – розвіяти міфи та хибні уявлення українців з інших територій.
Навесні цього року етнографічна експедиція “ЄДНАННЯ” вирушила до Карпат.
Однодумці з семи міст України поїхали на позашляховиках від Кам’янця-Подільського до Львова, через усі Карпати, щоб зняти документальний відеофільм, та зробити фотоблог про місцеве населення. Живі історії про реальних людей, з їх звичайними потребами та думками, котрі скажуть про себе краще, аніж будь-які упереджені домисли про них.
Глядачі матимуть змогу почути їх, дізнатися, про що вони думають, про що мріють, що відчувають. І спробуємо разом з’ясувати: чи так вже відрізняються від їхніх наші думки, відчуття та мрії – в чому так завзято намагаються переконати нас деякі наші політики та ЗМІ. І чи має вже таке велике значення: якою мовою сформульовані ці думки та мрії – українською чи російською, болгарською чи угорською?
Наразі активісти вже власними силами завершили першу частину проекту “ЄДНАННЯ – ЗАХІД” і приготували до релізу фільм. До цієї справи долучилися й наші чудові музиканти ТНМК, КораЛЛІ, Чумацький шлях, Сестра Керрі, VIPS, H.A.R.D., CROSStheLINE, які надали свої композиції для кінострічки.

 

Перегляд фільму відбудеться 22 липня о 18:00 у Книгарні “Є”.