kolkovs'kyj

«Проблема полягає у конфлікті мешканців із забудовником. За документацією будинок не є житловим, мешканці не заключали договорів. Це питання обіцяли винести на розгляд у мерії,»  – пояснила начальник відділу інформаційної політики Наталія Лещишин.

Ситуація з заборгованістю забудовника загострювалася протягом декількох місяців і зараз досягла критичної точки. Наразі сума боргу складає близько 150 тисяч гривень. Енергетики неодноразово попереджали боржника про можливість відключення, шукали шляхів порозуміння, але безрезультатно – заборгованість тільки зростала.

Цей будинок досі не зданий в експлуатацію і числиться, як будівельний майданчик, хоча по факту у квартирах уже живуть люди. Забудовник, стверджує, що немає змоги сплатити за електроенергію, оскільки мешканці будинку відмовляються платити за світло, яке вони використовують бо належним чином не оформлені взаємини між ними і забудовником.

«Усі наші спроби знайти спільну мову з боржником виявилися марними, – зазначає заступник директора з енергозбуту Олег Дацко. – Сума боргу тільки зростає, тож згідно з нормами чинного законодавства, сьогодні ми змушені були припинити електропостачання будинку по вул. Довженка 21 б. Ми сподіваємося на те, що ПП «Скол» знайде можливість врегулювати дане питання, що в свою чергу дозволить відновити подачу електроенергії».