Картинки по запросу Міка Ньютон Чорноморські ігри

Молода українська співачка My Ree (Рената Штіфель) стала зірковою гостей цьогорічних «Чорноморских ігор». Зірка згадала, як сама 5 разів виходила на сцену фестивалю в якості конкурсантки, і саме в Скадовську зустріла свого «доброго янгола» – співачку, родом з Бурштина, Міку Ньютон.

Саме Міка в 2009 року започаткувала «флешмоб добра» і My Ree вирішила продовжити традицію, пишуть Версії з посиланням на ShowBiz.

На конкурсі мені дуже сподобалася одна маленька дівчинка з Білої Церкви, яка співала пісню «Квітка-душа», вона зайняла 1 місце, але гран-прі їй не дали. Я згадала себе в 2009 році, коли отримала першу премію. І я хочу продовжити традицію, яку почала Міка Ньютон. Коли я була маленька, Міка почула мене на «Чорноморських іграх» і сказала сама собі: «Я хочу допомогти цій дівчинці, коли вона виросте, якщо вона продовжить співати». І через кілька років вона не забула про свою обіцянку і сприяла тому, щоб у мене з’явилася підтримка, нові пісні та кліпи, щоб вони були в ротації на каналах. І тепер, через роки, вже я сама обіцяю допомогти маленькій випускниці «Чорноморських ігор» в майбутньому, якщо вона продовжить співати, – розповіла My Ree.