Допомога була надана Миколаєву, Запоріжжю та Кропивницькому. Про це йдеться в сюжеті програми «Сніданок з 1 + 1»

Фонд Тіни Кароль не займається збором чужих коштів і надає допомогу виключно за рахунок фінансування самою співачкою. Починаючи з 2014-го року з кожного свого сольного концерту співачка перераховує частину грошей до Фонду. Допомога лікарням Миколаєва, Запоріжжя та Кропивницького стала можливою завдяки гастрольним турам Тіни Кароль по Німеччині і Ізраїлю в травні цього року.

Світлина від ТИНА КАРОЛЬ.

«З кожного концерту, в тому числі і тут, у Німеччині, частина заробітку йде на допомогу діткам, і я дуже радію,  що саме цими днями ми нарешті передали і ще одну партію допомоги. Я допомагаю за покликанням серця  Я це роблю сама, мені радісно допомагати, дарувати діткам і їхнім батькам Надію. Для себе вирішила, що це буде моєю місією », – сказала співачка на нещодавній зустрічі з українською громадою в посольстві України в Німеччині.

Світлина від ТИНА КАРОЛЬ.
Фонд закуповує необхідні лікарням медичне обладнання та медикаменти. Часто купує спеціальні дитячі ліжка, дарує гіпоалергенні іграшки дітям і поповнює лікарняну бібліотеку дитячими книгами.

Світлина від ТИНА КАРОЛЬ.

Складно оцінити ту велику чесноту, яка є в Тіні Кароль: «Як стало відомо, сьогодні Фонд надав допомогу на 200 000 гривень!», – йдеться в сюжеті програми «Сніданок з 1 + 1».

На офіційному сайті співачки в розділі «Фонд» можна легко знайти всі звіти по наданій допомозі від Тіни Кароль.

Вказані всі міста і опубліковані списки того, що було куплено в лікарні. Варто відзначити, що лікарі самі вирішують, що лікарням найбільше потрібно в даний момент, пишуть списки за якими Фонд закуповує все необхідне. Прилади для хіміотерапії, медикаменти, інкубатори, голки, катетери, системи – чого тільки немає в списку наданої допомоги.

«Ми дякуємо Тіні Кароль від імені всіх лікарів, батьків і маленьких пацієнтів нашої лікарні! Тіна, ваше велике, добре діло рятує життя багатьом дітям, ваші пісні дають нам надію, а ваша допомога дарує віру, що ми не забуті. Ви наша мати-берегиня, під вашим крилом ми стали трохи сильніше », – каже лікар відділення Лариса Доманська.

Нагадаємо, Фонд Тіни Кароль «Полюс притяжіння» існує з 1 червня 2014 року. За час роботи Фонду було надано допомогу лікарням в 26-ти містах України, багатьом з яких по кілька разів.

Читайте також:

Вам портрет – дитині ліки: франківський митець фотографуватиме охочих допомогти хворим діткам