news-image: Комбат Нацгвардії Шуляк розповів, яке воно - забезпечення від держави За словами командира батальйону, майора Сергія Шуляка, завдяки небайдужим людям сьогодні формується суспільство та армія.

Після ротації батальйон знову відправиться на війну. Тож їм потрібні не тільки нові захисники вітчизни, а й нормальне забезпечення.

Як повідомив комбат Шуляк, наразі замовлено пошиття зимового одягу, закуповують взуття та екіпіровку, повідомляє кореспондент «Бліц-Інфо».

Загалом окреслив ситуацію із забезпеченням. За словами Сергія Шуляка, допомагають бійцям і волонтери і солдати. Проте, робота волонтерів більш ефективна. Держава нібито й забезпечує необхідним одягом, боєприпасами, зброєю та бронежилетами, але не завжди ці речі є придатними, вчасними чи їх можна використати в певних умовах.

«Держава не видає браковане, але тим не менш ці речі низької якості. До прикладу, у формі виданій державою можна проходити довго, але якщо у ній виконувати бойові завдання вона скоро знищиться. Вона до цього непридатна», – зазначив командир батальйону.