Результат пошуку зображень за запитом "Франківськ фортечний провулок"

Комплексну реставрацію фортечної стіни Фортечного провулку у Франківську фірма ПП “Єврокрок” проведе за 90 498,09 грн. Ще 236 339,66 грн департамент заплатить цій фірмі за реставрацію кам’яниці на Мазепи, 5.

За умовами тендерів роботи мають бути виконані до 31 грудня 2017 року. За реставрацію візьметься тлумацька фірма ПП “Єврокрок”, яка минулого року отримала замовлення на реставраційні роботи – загалом на 2,3 млн грн., пишуть Версії з посиланням на Репортер.

Керівником і співзасновником ПП “Єврокрок” є Володимир Тихоліз. За даними державного реєстру фізичних і юридичних осіб, співзасновниками фірми є ще Ігор Петрук та Ярослав Ткачук. За даними пошукової системи Youcontrol, співзасновницею ПП “Єврокрок” була Світлана Нижник, теж тлумачанка.

ПП “Єврокрок” отримало минулого року від департаменту замовлення на реставраційні роботи – загалом на 2,3 млн грн. Колишньою співзасновницею фірми зазначена Світлана Нижник. Як пояснив нині вже колишній головний архітектор міста Дмитро Нижник, це дружина брата. За словами Нижника, на час тендеру вона вже не була у засновниках фірми.

Нагадаємо, у 2016 році до Дня Незалежності міська влада Івано-Франківська, з оркестром, співами та голубами, відкрила оглядовий майданчик на ратуші та Фортечний провулок. Оживити туристичні принади закерував міський голова Руслан Марцінків. Роботи доручили архітектурному департаменту. На все про все дали кілька місяців. На  реконструкцію витратили 800 тисяч гривень.