Результат пошуку зображень за запитом "Ірма Вітовська"

Про це свідчать поточні результати конкурсу.

Найближча переслідувачка Вітовської — актриса Римма Зюбіна — відстає від неї майже на 500 голосів (764 проти  301), пишуть Версії з посиланням на МІСТО.

Як зазначається, премія відзначає жінок, що “дійсно творять життя, змінюють світ навколо себе та окриляють інших своїм прикладом. Щодня українські жінки змінюють світ. Деякі з їх вчинків та досягнень відомі всім, інші залишаються непоміченими”.

«Единственная» ділиться історіями досягнень жінок України в різних сферах діяльності. Ці історії стануть натхненням для сотень інших жінок. Світ змінюється щодня. Але незмінною залишається місія жінки – жити та продовжувати життя. Ми віримо в силу жіночої мудрості та жіночого начала.

Кохати та бути коханою, народжувати та ростити дітей, створювати комфорт в домі, бути необхідною близьким та суспільству, реалізуватися в професії, залишити позитивний слід на планеті, впливати на життя суспільства – всі ці цінності об’єднують нас та допомагають зрозуміти одна одну.

Толерантність, професіоналізм, доброта та бажання робити цей світ кращим – ось прямий шлях до змін. Ми віримо в силу жіночої енергії, що поверне мир, тепло та затишок в нашу країну. Премія «Жінка України 2018» – це визнання значимості жінки у всіх сферах сучасного українського суспільства. Це творчість, розвиток та досягнення найкращих – тих, хто щодня надихає нас.

Це приклад того, що починати зміни потрібно з себе!