Про це користувачка ‎Olga Terletska‎ написала в спільноті Комуналка ІФ у мережі Facebook, пишуть Версії з посиланням на  WestNews.

20258332_1434351246659797_7460082929509365634_n

“Доброго дня всім!

Спочатку хочу сказати, що це не просто пост, це справді КРИК ДУШІ! Все про що я пишу в Комунальні – це все якимось чином пов’язане з дітьми…

Сьогодні гуляючи біля 24 школи з дитиною, бо більше тут немає де подітися, я вже не витримала і сама почала сміття збирати. Діти все хапають і тягнуть до рота! Круг школи суцільний смітник, вдень і ввечері постійно випивають всякі, б’ють бутилки, сміття всюди, а ще через траву (яка вже вища за дітей малих) те сміття потрібно виривати з неї, є такі “екземпляри”, котрі не можуть донести пакети зі сміттям до смітників і залишають їх в траві, де нічого не видно, через густі зарослі!

Шановна владо, Ви зараз будете казати, що це територія школи і все таке…, але школа належить місту… Я розумію велодоріжки, відкриття садочків – це звичайно благородні справи, але де от подітися тим маленьким дітям, зрозумійте будь ласка, що в нас в Україні територія школи – це не просто кусок землі, це для нас ніби якийсь сквер, де можна випустити тих діток, щоб трохи побігали… І чому поліція не патрулює в таких місцях? Чому немає жодного смітника? Чому б не зайнятися благоустроєм шкільних територій?

Шановні батьки не смітіть і вчіть своїх дітей не смітити!!!”, – написала жінка.