habar

Бармен “літника” на Вічевому майдані Наталя Генсіровська заявила – їхнього директора переслідують, оскільки той відмовився платити хабарі чиновникам, пише Бріз.

 

Мовляв вже кілька років поспіль власник, аби отримати “добро” на роботу від виконкому, відносив у владні кабінети 100 тисяч гривень. І проблем не було. Та тепер, після Революції гідності, відмовився від такої практики. За що й отримав “в гості” бригаду комунальників, які взялися демонтовувати літнє кафе. Щоправда хто саме отримував хабаря, бармен відповідати відмовилася.

 

Наталія Генсіровська наголосила – всі працівники закладу офіційно працевлаштовані, власник платить податкові збори, і має погодження на розміщення “літника” від архітектури. Питання чомусь “зависло” у міськвиконкомі.

 

“А що тут коментувати ? Нехай звертаються в прокуратуру та інші правоохоронні органи. Звісно, незаконно покласти майданчик і прикриватись революцією дешевше ніж оплатити в бюджет за оренду, – прокоментував “Фіртці” начальник Депатратементу комунального господарства, транспорту і зв’язку Михайло Смушак.- Згідно рішення про демонтаж, власникам дається місяць після прийняття рішення МВК на знесення самостійно. Якщо власник не зносить, то тоді вже це робимо згідно графіку. До речі, багато позносили самостійно, є ті, хто узаконив. Ми зробимо вибірку і я її оприлюдню. Злісних порушників по літніках, яких ми маємо зносити примусово тільки декілька”.