1_resize

 Сьогодні зранку, 29 листопада, розпочалися восьмигодинні навчання з військової підготовки для жінок та дівчат Франківська. Їх проводять у Фізкультурно-оздоровчому комплексі на вулиці Симоненка. Організатори заходу – Громадська організація «Українська Жіноча Варта» та Всеукраїнський благодійний фонд «Helpica.ua».

На вишкіл прийшли 50 мешканок Івано-Франківська. Вони принесли з собою карімати для практичних занять. Грошові внески учасниць спрямують на допомогу учасникам АТО.

Спочатку, під час теоретичної частини, жінок навчали розбиратися у бронежилетах, правильно пакувати військові рюкзаки. Згодом їм розповіли про правила надання першої медичної допомоги та видали спеціальні посібники.

У програмі вишколу  до кінця дня також заплановані такі теми, як основи виживання, навички поводження зі зброєю, дії при евакуації, зустрічі із ворогом, затриманні злодія.

«Хотіла просто спробувати, на що я здатна. Хоча б якийсь мінімум, бо я поняття зеленого про те все не мала. Тепер буду мати це поняття, а далі буде видно», — каже Ольга, учасниця вишколу.

 

2_resize

3_resize

4_resize

5_resize

6_resize

7_resize

8_resize

9_resize

10_resize

11_resize

12_resize

13_resize

14_resize

15_resize

16_resize

17_resize