Авторка блогу переконана, що таку заборону мудра людина має лише вітати.

 

“Лікарі давно кажуть, що синтетична білизна шкідлива для жіночого здоров’я. Особливо від трусів загалом, а від синтетичних особливо, вразливий потенціал цнотливих дівчат, яким вони калічать репродуктивні органи”, – переконана поетеса.

 

Проте, вона закликає не зупинятися на забороні в Україні, за прикладом Росії, синтетичних мереживних трусів, а й до повної відмови від жіночих трусів взагалі: “Ми повинні не лише заборонити синтетичну білизну, яка перешкоджає природній вентиляції дітородних органів! Найправдивіші з лікарів, ті, які не продались темній владі кольорових папірців, кажуть, що ще краще для здоров’я жінки – взагалі не носити трусів, що стягує тіло, давить та калічить його природну форму, погіршує кровообіг.

Так робили наші предки, вони не носили трусів і були здорові! Ще сто років тому українки в селах не знали що таке білизна і народжували десять-дванадцять здорових дітей. То ж в Україні треба піти далі – заборонити носити синтетичну білизну (а ще радикальніше – білизну взагалі!) дівчатам та жінкам дітородного віку“.

 

Мар’яна Варців готова подати приклад у відмові від жіночих трусів.