Результат пошуку зображень за запитом "Франківськ хімік"

Постанову на Михайла Бойчука склали ще 17 травня: чоловік припаркував авто впритул до контейнерів для сміття, обмеживши доступ комунальникам. Йому загрожує штраф 255 гривень.  Про це пишуть Версії з посиланням на Курс.

Представник патрульної поліції звернувся до суду з клопотанням долучити до розгляду диск із відеозаписом події, на якому зафіксовано місце перебування автомобіля у час складання постанови. Суддя Олена Татарінова клопотання задовольнила. Поліція також просила залучити двох патрульних, які виносили постанову, однак зараз перебувають у відпустці, тому просить допитати їх у наступному засіданні. Адвокат Михайла Бойчука зазначив, що про це клопотали на попередньому засіданні і патрульні мали бути в суді сьогодні. Суддя не задовольнила це клопотання.

Михайло Бойчук просить скасувати постанову про порушення ПДР і штраф у 255 грн.

“Все почалося, коли я їхав по вулиці Іван Павла II. Переді мною їхав автомобіль патрульних, він почав розвертатися на перехресті, ледь не вдарив мене. Я після цього розвернувся і поїхав за ними, поки вони не зупинилися. Тоді у мене заглохла машина, і я докочувався вже до місця зупинки. Патрульні ще потім сміялися, що машина заглохла. Я вказав їм, що вони скоїли правопорушення, розвертаючись на перехресті. Вони це все заперечували, а після цього на мене було складено постанову. Я вважаю, що це помста за вказання на їхні помилки”, – заявив у суді Михайло Бойчук.

Адвокат Бойчука наполягає, що постанова про складення адмінстягнення за порушення ПДР безпідставна, і просить її скасувати. Зазначає, що у матеріалах постанови не вказано місце розташування автомобіля під час зупинки.

Адвокат поцікавився, чи звертався Бойчук до поліції із заявою на порушення ПДР патрульними. Представник поліції Юрій Михайлина підтвердив, що звернення було, але підтвердження йому немає.

Суд оголосив перерву у розгляді. Наступного засідання будуть слухати свідків, двох патрульних і дивитися відеозапис.