Завод очолив іванофранківець Андрій Бондаренко.

“Із гордістю повідомляємо, що за юридичної підтримки Moris Group відкрито перший в Україні вітчизняний завод з виробництва високотехнологічного штучного покриття для мультиспортивних майданчиків та професійних футбольних полів найвищого світового рівня. Відкривав церемонію запуску заводу Андрей Павелко (Andrii Pavelko), Президент Football Federation of Ukraine“, – йдеться на сторінці юридичної компанії Moris Group.

Як інформує прес-служба “Федерації футболу України”(ФФУ), реалізація масштабного проекту, яка відбулася без залучення бюджетних коштів та у максимально стислі терміни, стала можливою завдяки ініціативі ФФУ, підтримці ФІФА та УЄФА, а “Федерація футболу України” стала першою у світі національною футбольною асоціацією, що має власне підприємство такого типу. Про це пишуть Версії з посиланням на Курс.

Партнером ФФУ стала німецька компанія Polytan, яка з 1969 року є одним із світових лідерів у виготовленні штучних спортивних покриттів, а її продукція сертифікована ФІФА.

Відкриття заводу дало можливість створити більш ніж 50 нових робочих місць. А у разі подальшого успішного розвитку проекту та виходу підприємства на максимальну потужність їх кількість зросте до більш ніж 120. Крім того, на новому підприємстві працюватиме окрема лінія каскадного типу з переробки використаних автомобільних та сільськогосподарських шин, на якій виготовлятиметься гумовий гранулят, що використовується для засипки штучних газонів, створення бігових доріжок, гумових матів. А переробка вторинної сировини позбавить міста, річки та звалища від зайвого сміття.

Керуючий партнер юридичної компанії Moris Group Андрій Романчук та директор заводу Андрій Бондаренко