news-image: Міліція викрила франківчанина, який у власній крамниці торгував наркотиками
 Як повідомив начальник відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків УМВС України в Івано-Франківській області підполковник міліції Олександр Кочкін, 29-річний івано-франківець спромігся реалізовувати заборонені речовини наркозалежним особам просто за місцем своєї роботи – в одному із магазинів практично в центральній частині міста. Варто зазначити, що ця «наркокрамничка» знаходилася неподалік двох вузів, тож потенційними клієнтами могли бути їх студенти.
http://www.blitz.if.ua/include/img/PM490image001.jpg

Працівники обласного підрозділу БНОН спільно з колегами-оперативникамиІвано-Франківського міськвідділу міліції затримали зловмисника відразу після продажу чергової дози наркозілля. У нього вилучено згортки з амфетаміном та пакетики з марихуаною, а також кошти, здобуті від наркооборудок, та два мисливські ножі, які він носив при собі. Вилучене направлено на дослідження фахівцям Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС в області.

http://www.blitz.if.ua/include/img/PM735image003.jpg

Наразі розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст.307 Кримінального кодексу України «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів». Івано-франківця затримано, вирішується питання щодо обрання йому запобіжного заходу.