http://ontv.in.ua/uploads/posts/2014-05/1401355974_hochu.jpg

Одними з лідерів даного випуску стали трійка в складі Іллі Ніколаєнка, Спартака Вєлішаєва та франківця  Святослава Лукинича.

http://frankivchany.if.ua/media/k2/items/cache/db821b50cb2fc93bfc228b2a08e9f9ce_XL.jpg

Безперечним лідером колективу, як визнали члени журі на чолі з Констянтином Меладзе, був саме наш краянин, з ініціативи якого на російській сцені зазвучала пісня гурту Сурябін “Ніжно, не ніжно…”.

 

“У Святослава надзвичайно гарний голос, однак він більше сольний співак”, – зауважив Сергій Лазарєв.

 

Талановитий франківець потрапив у наступний етап конкурсу, де виборюватиме право співати в гурті під егідою найталановитішого композитора країн СНД.

На очах у мільйонів Костянтин Меладзе і телеглядачі каналу “Україна” створять головний бойз-бенд країни. Спіймати удачу і стати кумиром мільйонів сердець приїхали хлопці не тільки з України, Білорусі, Казахстану та Росії, але і з Латвії, Литви, Німеччини, США і навіть з Пакистану та Ірану. Для багатьох шлях на шоу був тернистий, для деяких – практично неможливий.

 

Шоу “Хочу до Меладзе” покаже, на що готові справжні чоловіки заради своєї мети.

Допомагають глядачам і Костянтину Меладзе зробити свій вибір шестеро членів журі, яких розділили на чоловічу і жіночу команди. Перші шість програм оцінювали конкурсантів вони не в рівних умовах. Співачки Анна Седакова, Єва Польна і Поліна Гагаріна голосували за зовнішні дані хлопців, а зірки шоу-бізнесу Тіматі, Сергій Лазарєв і Володимир Пресняков ставили бали за вокальні здібності. Кожен з вокалістів, що отримав хоча б 3 голоси від членів журі, зустрічався з Костянтином Меладзе.

У фінал шоу потраплять тільки два бойз-бенди. Переможця оберуть глядачі каналу “Україна”.