freimut

Ведуча проекту “Інспектор Фреймут”  цього року започаткувала премію для працівників закладів громадського харчування. Ця премія має сприяти тому, щоб найкращих спеціалістів ресторанного світу країна знала в обличчя – від прибиральника до директора закладу. Голосування за найкращих працівників проінспектованих ресторанів проходило на сайті http://premia.1plus1.ua/. 

За підсумками голосувань “Народної премії інспектора Фреймут” одним із фіналістів став керуючий рестораном «Fabbrica» в Івано-Франківську – Олександр. За нього віддали свої голоси 34 283 глядачів. Із таким результатом він став одним із претендентів на звання найкращого працівника країни. Під час зустрічі Ольги Фреймут із фіналістами Олександр розповів про зміни,які відбулися у івано-франківському ресторані «Fabbrica» після її інспекції.

Нагадаємо, «Інспектор Фреймут» перевіряла івано-франківські заклади громадського харчування: стародавній та мегапопулярний фаст-фуд “Пиріжкова”, італійський ресторан з українськими продуктами «Fabbrica» , ресторан “Пасаж Гартенберг”, аутентичний Zinger-паб та тематичну “Світлицю Мулярова”.Із п’яти закладів, котрі перевірила Ольга Фреймут саме ресторан  «Fabbrica» отримав нагороду.

Чи отримає керуючий  Олександр ще одну нагороду для ресторану стане відомо після голосування за кращих працівників країни серед найпопулярніших фіналістів “Народної премії Інспектора Фреймут”, яке відбудеться з 25 по 31 грудня. Найактивніші учасники голосування отримають особливі призи від Ольги Фреймут.