news-image: Франківець "на дому" продавав психотропні речовини
 За черговою дозою амфетаміну, один грам якого на «чорному» ринку становить 200 гривень, покупці навідувались за адресою однієї із багатоповерхівок Івано-Франківська, особистого помешкання зловмисника. Туди ж і завітали  співробітники БНОНу та викрили торговця «на гарячому», під час продажу чергової дози психотропного засобу. Наразі оперативниками проводяться заходи спрямовані на встановлення каналу надходження амфетаміну до івано-франківця.

Слід зазначити, що зусилля міліціонерів у ліквідації каналів надходження і поширення так званих важких або ж синтетичних наркотиків, не лишаються марними. Єдина прикрість лише в тому, що, як зафіксовано, на злочинний шлях стають молоді люди. І не в компетенції міліції боротися з наркозалежними особами, як є носіями соціального зла.

Це хворі люди, багатьох з яких «витягнути» з прірви не під силу навіть медикам. Натомість, одне з пріоритетних завдань правоохоронців – протидіяти подальшому поширенню наркоманії шляхом викриття джерел надходження наркотичних речовин на підпільний ринок, виявлення осіб, що з корисливих мотивів паразитують на біді хворих або початківців. І тому кожну наркотичну дозу, вилучену в реалізаторів, слід вважати маленькою перемогою не у плані статистичної звітності, а у можливому порятунку конкретної людини.