http://vikna.if.ua/images/n/gallery/28699/10917162_867313359974847_456474353095215908_o__large.jpg

Про це на нараді в Івано-Франківській ОДА повідомив виконувач обов’язків начальника обласного військового комісаріату Олег Мороз.

В нараді беруть участь військові комісари всіх районів області, голова ОДА Олег Гончарук, представниками МВС, СБУ, обласної прокуратури та Департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА. Загалом близько сотні людей.

Олег Мороз заявив, що поки що в області мобілізація не розпочалася.

“Ми ще не почали мобілізацію, зараз на етапі оповіщення, – говорить Мороз, – але вже за цей час можемо сказати, що область входить у п’ятірку, де найбільша непридатність. В окремих районах доходить до 20%”.

Загалом, як відмітив військовий комісар в області людський ресурс для виконання цієї хвилі мобілізаціі становить 90 тисяч осіб.

За словами голови облдержадміністрації Олега Гончарука нарада зібрана для того, щоб не повторити досвід 5-го батальйону, виключити провокації та не допустити преференцій при врученні мобілізаційних повісток.

Голова ОДА відзначив, що важливо щоби хлопці не потрапляли одразу на передову, а відповідно до указу президента проходили навчання.

Про результати наради голова ОДА Олег Гончарук має доповісти президенту України Петру Порошенку.