http://vikna.if.ua/images/n/10151380_611941142229054_2501588077941032333_n.jpg

  У номінації ”Найкращий ресторатор” перемогу здобула команда івано-франківської Fabbrica.

Головний приз “Кращий ресторатор” виграла команда, котра відкрила ресторан Fabbrica (Івано-Франківськ) — Юрко Филюк, Олександр та Аліна Токмиленко, Антоніна Носко (компанія “23 Ресторани”).

 

Переможця номінації “Найкращий ресторатор” визначили за підсумками двох голосувань, що проходили паралельно. Перше — народне (30% у загальній оцінці), проходило в форматі онлайн. Друге — голосування професіоналів (70% у загальній оцінці). Свої оцінки новим закладам поставили 20 активних гравців ресторанного ринку.

 

Fabbrica — італійський ресторан з українськими продуктами від місцевих фермерів. По п’ятницях і суботах тут обов’язково танцюють, повідомляють Вікна з посиланням на Delo.UA.

 

”Найкращим рестораном”, на думку експертів, також стала Fabbrica. Івано-франківці здобули перемогу майже в усіх окремих номінаціях: “Найкраща атмосфера”, “Найпривітніший”, “Найоптимальніший за ціною”, “Найекологічніший”.

 

Але в одній номінації їм усе ж довелося поступитися — “Краща кухня”. Тут виграв володар Гран-прі — грузинський ресторан “Шоті”.

 

У ТОП-5 “Рейтингу рестораторів-2014”, окрім трійки лідерів, — Fabbrica (Івано-Франківськ), “Шоті” (Київ) і The Burger (Київ), увійшли львівський “Шампанер Х & Х” Вадкеса Арзуманяна і київський Vinsanto Wine bar.

 

http://media-cdn.tripadvisor.com/media/photo-s/05/e5/82/ca/fabbrica.jpg