Про це заявили представники громадських організацій під час акції протесту під Сервісним центром МВС на вулиці Юності в Івано-Франківську. Нагадаємо, державний секретар МВС підписав наказ про призначення в Івано-Франківський Сервісний центр начальником Олександра Прасулова, який є представником львівської команди генерала Сала.

Також активісти повідомили, що Прасулов фігурує у кількох кримінальних провадженнях. Та його не лише не відсторонили від роботи в МВС, а й навіть призначають на керівні посади. Про це пишуть Версії з посиланням на Третю студію.

Зокрема, як повідомляли Версії за поданням Олександра Прасулова начальником МРЕВ Косова Яремою Бойчуком (також львівським представником), у порушення податкового кодексу та ряду інших нормативних документів, після 1 січня 2015 року, було зареєстровано понад 100 автомобілів, які переобладнанні з вантажних на пасажирські, чим було нанесено близько 2 млн. грн. збитків державі.

За цим фактом порушено кримінальне провадження, яке внесено до ЄРДР 17 березня 2017 року з такою фабулою: «… встановлено, що в період часу з 22.01.2015 по 18.02.2015, службові особи Косівського ВРЕР при УДАІ УМВС в Івано-Франківській області, зловживаючи службовим становищем, діючи в користь інших осіб, спричинили збитки бюджету України у вигляді непоступлення акцизного податку від проведення переєстрації автомобілів з вантажного на легковий пасажирський, чим спричинили тяжкі наслідки».