Анна Зячківська повідомила, що благодійний аукціон спрямований на закупівлю тепловізорів та інших необхідних речей для військових, інформують Вікна.

“Я беру участь у ньому. По-перше, як художник, виставила картину “Світло для світу”. А крім того, як Міс — лот вечеря зі мною”, зазначила “Міс-Україна 2013”.

Нагадаємо, Анна Заячківська — українська модель, акторка, виконавиця авторських пісень; за освітою: художник-іконописець. Дівчина представляла Україну на конкурсі краси “Міс Світу 2013”, що проходив в Індонезії (о. Балі), з наступними результатами: 3 місце у конкурсі талантів з авторською піснею “Moment of glory”, “top-10 beach fashion” та “10 top models of World”.

Народилася в Івано-Франківську. На момент участі в конкурсі була студенткою четвертого курсу Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Стала переможницею конкурсів “Княгиня Прикарпаття 2012”, “Княгиня Топ-модель Україна 2013” та “Міс Україна 2013”. Авторка поезії та виконавиця власних пісень, актриса, модель, художник-іконописець та громадський діяч.

Під час Революції Гідності була активним учасником Майдану і членом Медичної Сотні.