Результат пошуку зображень за запитом "згвалтування"

На брифінгу з приводу арешту підозрюваного у доведенні до самогубства неповнолітньої франківчанки, яке сталося 18 серпня 2016 року, т.в.о.заступника начальника Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області Ігор Максимів повідомив, що повішена залишила дві передсмертні записки, пишуть Версії.

В ході експертизи та допитів поліція встановила, що у батька були статеві зносини зі старшою дочкою 4 роки – протягом 2012-2016 рр. Коли матері не було вдома, вони зачинялись в одній із кімнат квартири. В цей же час в іншій кімнаті були молодші брати та сестри дівчини.

Мати дівчини розповіла слідчим, що її дочка неодноразова тікала з дому, але завжди поверталась. Проте 17 серпня вона не ночувала вдома, і це стривожило матір. Наступного дня вона написала заяву у поліцію, неповнолітню оголосили у розшук, а вже ввечері перехожий знайшов її повішеною на власному светрі у сквері на перехресті вулиць Шота Руставеллі – Красівського.

На місці слідчі знайшли дві передсмертні записки дівчини.

«В першій записці вона звинувачує свого батька в домаганнях. Вона написала, що в неї не було дитинства. Коли її друзі бавилась ляльками, іграшками, гуляли в парку, вона змушена була задовольняти статево свого батька, – розповів Ігор Максимів. – В другій записці вона дякує своїй тітці за те, що вона їй вірила, коли вона розповідала про статеві домагання свого батька. Тітка її підтримувала і була ініціатором того, щоб вона пішла до психолога».

За даними слідства, дівчина дійсно відвідувала психолога, але оскільки на прийомі були присутні батько і мати, вона не змогла нічого розповісти і просто втекла. Відтак психолог ніяких висновків надати не зміг.

Досудове розслідування триває, і про те, чи буде висунута підозра тітці, яка знала про насилля над племінницею, але не повідомила в поліцію, наразі невідомо.