Результат пошуку зображень за запитом "“Хамерман знищує віруси” в Івано-Франківську"

Слідчі нацполіції не знайшли криміналу в концерті гурту “Хамерман знищує віруси” й закрили провадження у зв’язку з відсутністю складу злочину. Прокуратура схвалила таке рішення, пишуть Версії з посиланням на Репортер.

Нагадаємо, група “Хамерман Знищує Віруси” з китайським хором “Дін-Дон” 14 червня цього року дали концерт на локації фестивалю Porto Franko у Палаці Потоцьких.

Івент був закритою подією із обмеженням по віку 21+. Виконавці вийшли на сцену фактично роздягнуті, заледве прикривши статеві органи.

У мережі спалахнув скандал, який швидко підхопили керівники міста – міський голова Руслан Марцінків і секретар міської ради Оксана Савчук. Вони звинуватили артистів у порушенні норм моралі і замаху на християнські цінності. Марцінків пообіцяв, що місце концерту освятять. Активіст Ростислав Гудзінський звернувся до поліції зі скаргою, за якою було порушене кримінальне провадження за ст. 296 ч. 2 ККУ (хуліганство).

Франківський скандал понад тиждень обговрювала у мережах і національних та регіональних медіа вся країна. Ситуацією скористалися місцеві й не тільки місцеві політики, виставляючи себе завзятими захисниками моралі і сімейних цінностей, на які начебто замахнулися музиканти й організатори фестивалю. Зокрема, чимало часу в ефірі ОТБ “Галичина” присвятила виступу “Хамерманів” “свободівка” Ірина Фаріон, яка буквально заявила: “Хочеш голий співати, придурок, збери родину і тряси перед нею, чим хочеш”.

Начальник обласної поліції Володимир Голубош на своїй першій прес-конференції пообіцяв швидке і об’єктивне розслідування справи.

Від кримінального переслідування музикантів і керівників фестивалю “Porto Franko” безоплатно захищала відома юридична компанія “Moris Group”.