maxresdefault
Про це повідомили у прес-службі міського суду.

“Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п’яти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п’яти днів з дня отримання копії ухвали. Вчора, 03 жовтня 2016 року в останній термін подачі на апеляцію по цій справі суддя Оксана Лучко подала на апеляцію”, – повідомив прес-секретар Івано-Франківського міського суду Михайло Савлюк, пишуть Версії.

Нагадаємо, суддю Івано-Франківського окружного адмінсуду – Оксану Лучко визнали винною у вчиненні корупційного адмінправопорушення.

Таку постанову виніс Івано-Франківський міський суд 23 вересня 2016 року. Суддю Івано-Франківського окружного адмінсуду – Оксану Лучко викрили ще на початку червня. Тоді, проводячи перевірку, оперативники СБУ з’ясували, що суддя вчинила корупційне правопорушення – винесла рішення на користь свого батька. На нього, як директора будівельної фірми, позивалось міське управління пенсійного фонду. Та вимагало – сплатити мільйон гривень податку. Але дочка-суддя цей позов залишила без розгляду.