Вчора, між окупованими Донецьком і Макіївкою, бойовики так званої «ДНР» передали до українського Центру звільнення полонених Ольгу Сворак та Анжеліку Преснякову. Звільнення франківчанки Сворак чомусь викликало хвилю обурення в місцевих ЗМІ та в соцмережах.

Вранці, 27 грудня, Ольгу Сворак та Анжеліку Преснякову передали українській стороні, яку представляв керівник українського Центру звільнення полонених «Офіцерський корпус» Володимир Рубан. Процедура передачі пройшла між окупованими Донецьком і Макіївкою, пишуть Версії.

Журналістку з Івано-Франківська, кореспондентку інформаційного ресурсу «Голос-інфо» Ольгу Богданову (Сворак) бойовики угруповання «ЛНР» затримали 21 червня 2016 року. ЇЇ звинуватили у шпіонажі. У розповсюдженому бойовиками відео вона заявила, що співпрацювала з СБУ.

26 грудня представники ОРДЛО Олександр Захарченко та Ігор Плотницький заявили, що готові передати народному депутату України Надії Савченко двох полонених жінок – івано-франківську журналістку Ольгу Богданову (Сворак) та Анжеліку Преснякову.

Після звільнення, на голову Ольги Сворак вилилися просто тони бруду. Її звинувачують в співпраці з бойовиками, називають засланим шпигуном Кремля, просто банально іменують ворогом. Певною мірою таку емоційну реакцію українського суспільства можна зрозуміти. Тут як в народній приказці – «Обпікшись на молоці, дмухають на холодну воду». Українці вже мали Надію Савченко, за звільнення якої з російського полону боролася вся країна. Чим це закінчилося всі чудово знають. А той факт, що до звільнення Ольги Сворак причетна саме Надія Савченко, лише підливає масла у вогонь.

Поливання брудом почалося ще до обіцяних офіційних заяв СБУ та заяви самої Ольги Сворак.

Щоб прояснити ситуацію, «Версії» звернулися за коментарем до головного редактора газети «Голос народу» та інтернет-ресурсу «Голос-інфо» Віталія Чорненького.

«Ми ще не спілкувалися з Ольгою. До Івано-Франківська вона прибуде лише завтра. Але вже зараз можу зазначити, що весь той бруд, яким поливають нашу позаштатну кореспондентку, є всього лиш вигадкою чиєїсь хворобливої уяви.

Завтра СБУ зробить офіційну заяву з цього приводу. Офіційну заяву зробимо і ми. Доки Ольга була в полоні ми, звичайно ж, не могли про це говорити, щоб їй не нашкодити. Але вже зараз я можу сказати, що, перебуваючи на сході України, Ольга Сворак виконувала завдання українських спецслужб. Тобто, всі її дії були спрямовані на те, щоб нести добро українському народу», – розповів Віталій Чорненький.

Результат пошуку зображень за запитом "Віталій Чорненький голос народу"

Віталій Чорненький

Залишилося дочекатися офіційної заяви СБУ.

Читайте також:

Звільнення франківської журналістки Ольги Сворак керувалося з Москви, – ЗМІ (відео)

В СБУ пообіцяли розповісти подробиці звільнення з полону франківської журналістки Ольги Сворак

Показове звільнення франківської журналістки Сворак – піар нового політичного проекту Савченко, – активіст Дзиндзя

Напевно, бойовики завжди дають фарбуватися полоненим, – блогер про звільнену франківську журналістку Сворак (фото + відео)

Ми відпускаємо 15 орків за дурепу, яка повіялася до коханого бойовика, – франківський журналіст про Ольгу Сворак