Як зазначила очільниця організації Мар’яна Вершиніна, є ряд скарг на навчальні заклади міста, в тому числі і на цю школу.  Про це пишуть Версії з посиланням на “Галку”.

“В основному скаржаться, що їжа холодна, неякісна та несмачна” , – каже Вершиніна.

“Я постійно харчуюся у нашій їдальні і задоволена обідами і сніданками. Якість нормальна, а ціна… З таких умов виходить і держава, і підприємці. Всі задоволені, скарг немає”, – сказала заступниця директора з навчально-виховної роботи Анна Кенюк.

Після забору їжі для досліджень прийшла директорка школи Марія Попович, яка зазначила, що прийшла із наради директорів.

“Ми збиралися через інші питання, але через цю ситуацію я змушена була приїхати. Директор департаменту освіти Ігор Смаль зазначив, що без відповідних дозволів ніхто не може приходити у школу, тим більше, коли нема директора. Ви повинні прийти із санітарними книжками, у халатах, бахілах і з дозволами на перевірку. І чому нема представника держстандарту? Це не мають бути такі нальоти”, – обурилася директорка.

Вершиніна зазначила, що вони нічого незаконного не зробили, оскільки є скарги і організація вирішила перевірити, чи вони правдиві. Проте коли Марія Попович попросила подати ці скарги, активістка була не готова.

“Я за те, щоб було тільки якісне харчування, тому особисто перевіряю кожного разу, як харчуються діти. У нас їсть вся школа. Остання перевірка держстандарту показала, що наші діти якісно харчуються”, – зазначила Попович.

В підсумку “рейд” закінчився обіцянкою Вершиніної показати скарги, на що Попович зауважила, що їх треба було принести нині.