spetsnaz

Згідно висновку робочої групи висновку комісії батальйон “Івано -Франківськ” до виконання завдань в зоні проведення АТО не готовий.

Нагадаємо, Спеціальний батальйон ППСМ «Івано-Франківськ» , створено Наказом МВС України, який станом на 13.06.2014 року, укомплектовано чисельністю 140 чоловік (всього по штату 300 одиниць), тобто 47% від необхідного.

Згідно з висновків комісії, заняття не відповідають сучасним вимогам проведення АТО в Східних регіонах України.

В умовах неоголошеної війни з РФ, проведенні заняття із фізичної підготовки без повного бойового спорядження (відсутності форми, спецзасобів, бронежилетів, касок 5-6ст. захисту, та ін), які проводяться поза межами місць максимально наближених до бойових, є неефективними та такими, що не відповідають реаліям проведення АТО.

В ході перевірки було досліджено бойовий дух відібраних бійців спецпідрозділу, який показав, що у разі відрядження їх на Схід України для прийняття участі в АТО чи несенні служби по охороні громадського порядку в умовах наближених до місць , де проводились раніше бойові дії – свою готовність виразило близько 30% від особового складу.

Цікавим є і той факт, що т.в.о. заступника начальника УМВС в області полковник міліції Савчук Р.М., який безпосередньо відповідає за комплектацію та бойове злагодження , жодного разу не відвідав місце проведення занять з бойової та фізичної підготовки батальйону «Івано-Франківськ», не перевірив якість та ефективність проведення занять.