http://www.narodniy.org.ua/wp-content/uploads/2014/07/drone-photo-01-728x400.jpg

Волонтери свій рахунок придбали деталі і самостійно змайстрували дрона-розвідника. Обладнали апарат за останнім словом техніки, повідомляє 5 канал.
Конструктор безпілотника Юрій Рокицкий описує: “Там є Full-HD камера, вона записує прямо на себе і додатково записується на землі з усіма даними, які відбуваються в конкретний момент. На екрані – всі дані щодо того, що відбувається, щодо обрію, висоти, швидкості “.
Один такий дрон замінює на фронті декількох фахівців – кажуть військові. А значить – не тільки надає інформацію, але і рятує життя.
“Безпілотник – по-перше, для виявлення сили противника. Він врятує багато життів бійців. Ми бачимо силу противника і вже врятуємо життя людей”, – каже пілот безпілотного літального апарату Віталій Литвин.
Летючого розвідника зібрали за кілька днів. Разом із закупівлею деталей і запчастин, він коштував він близько 30 тисяч гривень. Гроші збирали волонтери.
Подарували дрона бійцям батальйону “Ворон”, які після відпустки знову збираються на Схід. Де саме будуть служити – не знають. Минулого разу захищали місто Попасна. Згадують: велику територію їм доводилося обходити пішки. Тепер – з безпілотником – виконувати бойові завдання буде простіше.
Командир розвідувального взводу Ігор Бєлінський мріє: “Бажано було б хоча б 3 штуки мати, бо обстановка змінюється досить швидко і реагувати треба оперативно”.
Волонтери обіцяють найближчим часом подарувати бійцям ще хоча б одного летючого розвідника. На нього вже почали збирати гроші.