news-image: Влада ніяк не може вирішити проблему із заїздом фур до центру Івано-Франківська

 Найскладнішою ситуація є по вулиці Галицька та Дністровська, адже на ній і так йде велике навантаження міським пасажирським транспортом. Минулого року міська вдала таки звернула на це увагу. Франківські чиновники навіть розглянули це питання на засіданні комісії з питань безпеки дорожнього руху. Тоді було прийняте рішення про те, щоб безпосередньо до супермаркету на Галицькій  заїжджали тільки малогабаритні машини з продуктами. А щодо решти магазинів, до них продукти мали б завозили у нічний час.

 

Втім з усього видно, що власники магазину зовсім не переймаються заторами і вантажівки надалі продовжують завозити продукти. Чому склалася така ситуація кореспондент «Бліц-Інфо» вирішив поцікавитися у старшого інспектора з організації дорожнього руху Івано-Франківська Віталія Царьова.

 

За словами пана Царьова, такий транспорт має право заїжджати.

 

«В місто мають право заїжджати великогабаритні машини, але тільки ті, що обслуговують магазини. Щодо проблем з заторами, то залишається таки невирішене питання у котрій же годині вони мають право роз’їжджати містом. Лише після того як введуться часові обмеження можна буде говорити більше», – наголосив Віталій Царьов.