korporatyv

Натомість у Верховині головний лікар центральної районної лікарні настільки жваво святкує свої сорокаріччя, що про це пишуть місцеві сайти. Зокрема, на сайті Верховини йдеться про гучну гулянку, яка триває вже три дні:

Верховина “гуде” уже три дні. Це Микола Ілюк – головний лікар Верховинської ЦРЛ, святкує свій 40-річний день народження – йдеться у листі, який сьогодні надійшов на нашу адресу. На Сході України щодня гинуть люди, а Микола Дмитрович в цей час по колибах Верховини приймає гостей.

Привітати Ілюка прийшло чимало гостей, серед них і голова РДА Ярослав Скуматчук. А про подарунок від колег хіба лишень глухий не чув. Дуже трепетно підійшли до вибору подарунка наближені підлеглі. Від ЦРЛ Микола Дмитрович отримав трон за 6, 7, а чи й 8 тисяч гривень. Що це таке? Микола Дмитрович розумів, приймаючи такий дар, яку посаду він обіймає?

Якби пересічна людина святкувала – це одне, але ж він головний лікар ЦРЛ, призначений після Революції Гідності. Ми переконували на Майданах країни про те, що зима 2014 року нас змінила, що ми будемо працювати на благо держави, не будемо брати хабарі і будемо контролювати подібні ганебні дії. А що робить Микола Дмитрович? З шиком святкує вже цілий тиждень? Цікаво, яка зарплата у головного лікаря? Куди дивиться самооборона, голова РДА, голова районної ради? А нікуди вони не дивляться, вони не бачать в цьому нічого ганебного, адже ювілей, 40 років у людини раз в житті, і вона має повне право святкувати. Так то воно так, але не в такому масштабі. Краще б кошти, витрачені на святкування, віддав на потреби АТО.

Напрошується висновок, що Микола Дмитрович цінності Революції Гідності проміняв на “сороковнік”.