У міській раді — суперечка навколо порядку денного

Депутат міської ради Сергій Борзов висловив незгоду з запропонованим порядком позачергової сесії. Каже, група депутатів, котра її ініціює, просила винести на розгляд два питання — щодо ремонту вулиці Набережна та про виконання програми економічного і соціального розвитку міста. Тому вони мали б стояти в черзі на розгляд першими. Натомість вони лише під номер 5 і 6.

Міський голова Віктор Анушкевичус пояснив — є традиція, що усі звернення (мова йде про звернення щодо скасування спеціального статусу тимчасово окупованих територій) розглядаються першими. Питання щодо заміни заступника — суто технічне, мовляв ні в кого до нього зауважень немає.

Те ж саме стосується питання  Теплокомуненерго — рішення щодо продовження співпраці з ЄБРР потрібно приймати обов”язково в жовтні, це теж технічне питання, каже міський голова.

Сергій Борзов з цим не погодився, — відповів, що Білика потрібно спершу заслухати, як керівника управління економіки. Однак голосування щодо зміни у розташуванню питань порядку денного виявилося нерезультативним.