За його словами, тендерне завдання з поточного ремонту доріг наразі виконане більш ніж на 80%. Проведено ямковий ремонт усіх вулиць і на більшості уже завершили поточні ремонти, інформує ЗК.

Найбільший обсяг робіт комунальники виконали на вулицях Надрічній, Національної гвардії, Марійки Підгірянки, зараз завершують ремонт вулиць Ребета, Сєченова, Донцова.

Капітально відремонтували покриття вулиць Хоткевича, Автоливмашівської, Блавацького, Залізничної. Підготували до асфальтування вулиці Стуса та Української дивізії. Тривають капремонти вулиць Дудаєва, Деповської. Завершується ремонт вул. Шевченка і розпочинаються роботи на вул. Манюха. У планах – капремонт покриття на вул. Федьковича.

А головний інженер управління капітального будівництва Микола Халак поінформував, що до кінця року планують, як мінімум, влаштувати нижній шар, а за сприятливих обставин з фінансуванням і погодою завершити капремонти вулиць Промислової, Деповської, Кардинала Йосипа Сліпого та Незалежності. Також наступного тижня розпочнуть ремонт вулиці Хіміків. Наразі там планують прокласти дощову каналізацію.

З понеділка нарешті мав би розпочатися й капремонт Набережної імені Василя Стефаника, замовником робіт на якій є департамент будівництва та житлово-комунального господарства облдержадміністрації.