att7

Куратор волонтерського руху компанії, начальник відділу перспективного розвитку підприємства Андрій Грабчук розповідає, що після свят люди не так активно здавали кошти та підтримували благодійну ініціативу. Тож виникла ідея запросити працівників, які гарно співають, і зі щедрівками обійти кабінети центрального офісу, працівників різноманітних служб компанії. Таким чином вдалося зібрати понад 10 тисяч гривень на потреби військових.

Нагадаємо, що збір коштів постійно ведеться у всіх філіях компанії. Працівники центрального офісу та підрозділів обленерго долучаються до ініціатив на підтримку військових.

За минулий рік енергетики зібрали 222 тисячі гривень. На них було придбано 20 пар взуття, 47 пар німецьких бахіл, які замінюють зимове взуття, 120 комплектів термобілизни, 2 каски, 34 пари термошкарпеток, 8 плащів-накидок, 61 балаклаву та теплі шапки, 61 теплий гольф та теплі светри, 40 спальників, 37 пар терморукавиць та 65 пар рукавиць, 5 розвантажувальних жилетів, 17 комплектів утепленої форми тощо. Також енергетики долучилися до придбання тепловізора.

Як розповіла волонтер, економіст компанії Надія Дротенко, речі для військових закуповують відповідно до потреб, враховуючи якість. Придбані речі передають в зону АТО для працівників підприємства, їхніх родичів, військових загонів. Співпрацюють також з волонтерськими організаціями міста, такими як волонтерська спільнота «Заради життя», громадська ініціатива м. Івано-Франківськ «Свій за свого».

Завдяки акції закуплять теплі бахіли, які зараз дуже потрібні воякам АТО, а також теплий одяг.