Завтра, 4 липня, в Сумах відкривається колективна виставка “55” Івано-Франківської обласної організації Національної спілки фотохудожників України і Народного фотоклубу “Колумб” (Тисмениця, Івано-Франківська область), пишуть Версії.

До тематичної експозиції портретної фотографії відібрано сорок п’ять робіт двадцяти восьми прикарпатських фотографів. Всі вони в різні роки долучилися до Національної спілки фотохудожників України. Крім того більшість авторів ще й входять до одного з провідних українських фотоклубів “Колумб” (Тисмениця, Івано-Франківська область).
Віковий діапазон авторів, як і творчі манери кожного зокрема, досить широкі. Серед представлених робіт є ряд досить добре відомих у фотографічному середовищі, які титуловані на різних виставках і фотосалонах, а є й маловідомі твори. Є роботи, яким по кілька десятків років, а є зовсім нові.

До експозиції також включено роботи трьох авторів (Павло Дроб’як, Богдан Мохняк і Степан Назаренко), які вже відійшли у вічність, але колеги бережуть пам’ять про них, залучаючи їхні роботи до різноманітних проектів, а також проводять іменні акції.

Зокрема цього року вже вшосте відбулася бієнале портретної фотографії імені Степана Назаренка “ФОТОПОРТРЕТ 2017”, а 13-17 липня на Львівщині в рідному селі Павла Дроб’яка відбудеться четвертий пленер “ФотоПАВЛО”, який поступово переростає в мистецький фестиваль і збирає друзів та шанувальників Павлової творчості зі всіх куточків України.

Прикарпатці сподіваються, що дана експозиція прийдеться до смаку сумчанам і з нетерпінням чекають виставку-відповідь у Івано-Франківську.

Виставка в Сумах триватиме до 23 липня.