За словами посадовця, профільна рейдова група обстежила уже 55 літніх торгових майданчиків в Івано-Франківську і практично на кожному виявила порушення – від недотримання правил благоутрою до порушення законодавства про працю.

 

Зорема, було иявлено вісім працівників, які працювали без оформленя трудових відносин. Ще 11 осіб працювали без санітарних книжок і належного медичного огляду.

 

“При обстеженні було виявлено наступні порушення: недотримання правил благоустрою – на 14 літніх торгових майданчиках, виявлено порушення законодавства про працю – на 5 майданчиках виявлено 8 неоформлених працівників. З ними проводить роботу ДПІ. Виявлено порушення санітарних норм і правил. Відсторонено від роботи  11 праціників, які працювали без особових санітарних книжок, або не пройшли у певний термін медогляд. На 13 майданчиках виявлено порушення протипожежних норм і правил. Встановлено, що на 6 майданчиках було перевищено дозволену рішенням МВК площу”. – наголосив Рараговський.

 

Загалом, цьогоріч в Івано-Франківську виконавчий комітет дав дозвіл 81 суб’єкту підприємницької діяльності на встановлення літніх торгових майданчиків.