Досвідчені франківські мандрівники переконують, що всі охочі можуть дешево відвідати будь-яку країну ЄС (ВІДЕО)

Іванофранківка Ольга Гуцул розповіла, що наперед не планує, до якої їхати, вирушає туди,   куди знаходить найдешевші квитки на літак. Найдорожчий політ обійшовся їй у 20 євро, пишуть Версії з посиланням на TRCVezha.

Вона вважає, що відвідати будь-яку країну ЄС може кожен охочий, незалежно від статусу. Головне – добре підготуватися і запланувати все заздалегідь.

“Чим більше ти підготуєшся до поїздки, чим більше ти нагуглиш інформації, дізнаєшся, де які магазини дешевші, де можна зекономити, як побудувати маршрут, тим менше ти витратиш”, – переконує Ольга Гуцул.

Вадим Войтик, який вже відвідав 78 країн, вважає, що уникнувши бюрократії у візових центрах, дедалі більше іванофранківців вирушатимуть за кордон. Крім того, безвіз сприяє розвитку економіки Івано-Франківська. На його думку, якщо раніше лиш 10% мешканців міста могли спланувати подорож за кордон, то зараз – 100%.

“Безвіз – це відчуття того, що твій паспорт вже відкриває тобі право в’їхати у будь-яку країну, – сказав Войтик. – До цього безвізу додається те, що бізнес розумітиме, що це -вільне пересування. Запускатиметься більше транспортних рейсів, автобусів, літаків, сподіваюся, що наш аеропорт оживе”.