Головний лікар ЦМКЛ Тарас Масляк розповів, що медики надавали кваліфіковану допомогу цивільному населенню у місті Попасна Луганської області. Перебували медики в зоні АТО два тижні, пишуть Версії з посиланням на  Фіртку.

Коли я служив в зоні АТО, то побачив, що там катастрофічно бракує цивільних лікарів. Саме тому, я прийняв рішення організувати таку місію, – розповів Тарас Масляк. – Я дуже пишаюсь цими людьми. Вони показали приклад всім лікарям Прикарпаття”.

В свою чергу заступник головного лікаря ЦМКЛ Олег Ціхонь зазначив, що медики стикнулись з рядом незвичних для них проблем.

Перш за все ми потрапили в умови не звичні для нас, – каже Олег Ціхонь. – Там надзвичайно мала діагностична база, але незважаючи на це, ми провели 32 операції. Ми ознайомились з проблемами місцевих мешканців і наступного разу поїдемо підготовленими, із своїм обладнанням

Медики відзначають, що спочатку місцеві ставились до них з осторогою, та згодом навіть намагалися спілкуватися з лікарями українською мовою.

Мені вже дзвонив головний лікар Попасної і питав, коли приїде наступна бригада спеціалістів“, – каже Тарас Масляк.

Зазначимо, що місія носить виключно доброаільний характер. Тож Тарас Масляк сподівається, що наші медики й надалі зголошуватимуться на подібні поїздки.