Лукбук був розроблений у співпраці з лондонською творчою студією “Lobster Eye” і мерчандайзинговою компанією “Bravado”. Фотографував моделей Дарію Свертілову і Стейсі Корен дует Synchrodogs, стилістом виступила Дарія Лагенберг, зачіски Юлії Стець та макіяж Юлії Зелеської. Про це пишуть Версії з посиланням на Курс.

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/p/a/page_7_synchrodogs_3.jpg

Агенство, яке опікується зіркою, довірило фотографам власноруч зібрати команду для зйомки лукбуку.

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/p/a/page_6_synchrodogs_1.jpg

“Коллаборація з Lady Gaga – одна з найцікавіших проектів, над якими довелось працювати! Перш за все тому, що з нами зконтактували і дали дуже загальне завдання – зняти колекцію одягу, користуючись повною свободою дій. Тобто нам не поставили ніяких умов. Просто довірились нашому баченню. Ми зібрали команду мрії і вперед”, – кажуть Synchrodogs.

На світлинах моделі позують на фоні зображень лісу. Лукбук виглядає досить ексцентрично, що відповідає стилю самої Lady Gaga.

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/p/a/page_1_synchrodogs.jpg

“Зйомку проводили в Івано-Франківську, адже ми все тут знаємо і легко можемо знайти, замовити, організувати. Команду вибрали не місцеву, та орієнтувались тільки на те, наскільки ми довіряємо їх смакам, професіоналізму, баченню, адже раніше працювали з ними для інших проектів, таких як зйомки рекламної компанії бренду “Keji Denim” з Лондону та едверторіалу для бренду “Darkdron” та журналу “Highsnobiety”. Студійну зйомку ми поєднали з природою України, вона завжди була в наших очах наскільки хаотичною, настільки й прекрасною”, – зазначають фотографи.

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/p/a/page_4_synchrodogs_2.jpg

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/1/6/16807420_1240204836014657_7745235053981207822_n.jpg